Od poniedziałku do soboty

08.00 - 18.00

Zamów szkolenie

504 115 079

Zawodowa
kadra

Firmę PARAMEDIKO prowadzą aktywni zawodowo ratownicy medyczni oraz doświadczeni instruktorzy pierwszej pomocy.

Zakres

materiału

Nasze kursy obejmują wszystkie przypadki, jakie zdarzyć się mogą na co dzień. Opierają się na wiedzy praktycznej i ćwiczeniach.

Wycena kursu za darmo!

W przypadku niestandardowych warunków prowadzenia szkolenia, jego cenę ustalamy indywidualnie w porozumieniu z klientem.

PARAMEDIKO - o nas

W Paramediko znaleźć można jedynie zawodowców. Nasza kadra składa się z aktywnych zawodowo ratowników medycznych oraz szkoleniowców prowadzących kursy pierwszej pomocy od wielu lat. Jednocześnie podejmujemy współpracę z młodymi osobami, zainteresowanymi rozwijaniem swoich umiejętności ratowniczych i instruktorskich.

Szkoliliśmy już wiele firm, instytucji, urzędów publicznych oraz przedstawicieli służb mundurowych. Cenne doświadczenie zbierane podczas każdego z tych kursów, pozwala nam się dostosować do specyfiki każdej grupy, jaką będziemy mieli przyjemność wprowadzać w tajniki pierwszej pomocy.

Łączy nas ogromna pasja do tej dziedziny wiedzy. Działamy także społecznie - zaproszeni na dowolną imprezę otwartą lub np. koncert, na swoim stoisku nieodpłatnie uczymy ratować uczestników wydarzenia. Jesteśmy otwarci na współpracę także pod tym względem.

Skontaktuj się już teraz z Działem Promocji

Galeria